листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај: 

Неревидирани финансиски извештаи за 2016


Извештај 01,01,-31,12,2016.xls

Објавено на: 20.03.2017 08:56:33
Документ БР.: DOC_26445-108/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.