листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Извештај за работата од Надзорниот одбор на Реплек АД Скопје за 2016 година


Izvestaj od Nadzoren odbor.pdf

Објавено на: 17.03.2017 15:54:07
Документ БР.: DOC_13285-16/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери