листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

povik za sobranie na akcioneri


povik za sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 20.03.2017 14:19:43
Документ БР.: DOC_10109-13/2017
Урнек: Јавен повик за собрание