листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki
 i dividenden kalendar


PREDLOG ODLUKI.pdf
dividenden kalendar.doc

Објавено на: 20.03.2017 14:19:46
Документ БР.: DOC_13285-17/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери