листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


ЈАВЕН ПОВИК-за Годишно Собрание за 2018.docx

Објавено на: 17.04.2019 08:44:14
Документ БР.: DOC_10109-42/2019
Урнек: Јавен повик за собрание