листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание на акционери


Javen povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 17.04.2019 14:10:21
Документ БР.: DOC_10109-45/2019
Урнек: Јавен повик за собрание