листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.


Единство консолидација 31.12.2018.xlsx

Објавено на: 19.04.2019 14:05:34
Документ БР.: DOC_26445-132/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.