листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи Современ дом АД 2018


Ревидирани финансиски извештаи Современ дом АД 2018_.pdf

Објавено на: 19.04.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_12304-21/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи