листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Предложени материјали во прилог на Предлог-Одлуките:

Се чека достава на конечниот  Ревизорски извештај (во прилог краток прилог од ревизорите врз основа на досега сработеното)


izvestaj od direktor.pdf
Извештај од НО и УО .pdf
zavrsna 2018.pdf
Nerevidirani finansiski izvestai 2018.pdf

Објавено на: 19.04.2019 14:20:34
Документ БР.: DOC_10191-222/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации