листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

SILEKS AD - Revizorski izvestai 


Izvestaj po javen povik.pdf

Објавено на: 19.04.2019 14:50:04
Документ БР.: DOC_12304-22/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи