листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидиран биланс на успех за првите три месеци од 2019г


Nerevidiran poedinecen bilans na uspeh 01.01-31.03 2019.xlsx

Објавено на: 15.05.2019 09:00:53
Документ БР.: DOC_12294-81/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.