листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза за финансиските извештаи


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-31.03.2019.docx

Објавено на: 15.05.2019 09:00:00
Документ БР.: DOC_10191-290/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации