листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Предлог Одлуки за Собрание .pdf

Објавено на: 16.05.2019 14:15:43
Документ БР.: DOC_13285-116/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери