листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи за АД Единство - Струмица


Образложение кон ФИ за берза.pdf

Објавено на: 21.05.2019 09:47:50
Документ БР.: DOC_10191-319/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации