листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

На собранието на Друштвото одржано на 12.06.2019 година

-Не се усвоени предлог-одлуките од Дневниот ред по точките 15,16 и 17

Објавено на: 13.06.2019 14:39:47
Документ БР.: DOC_12283-80/2019
Урнек: Други одлуки од собрание