листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Теал АД Тетово


Предлог Одлуки.docx

Објавено на: 13.06.2019 14:41:41
Документ БР.: DOC_13285-163/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери