листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Mislenje i Poedinecni FI G.C.KONFEKCIJA 2018 (1).pdf
Годишен извештај Geras Konf 2018.pdf

Објавено на: 18.06.2019 08:29:57
Документ БР.: DOC_12304-76/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи