листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


АрцелорМиттал Скопје (ХРМ) - АД Скопје - Предлог одлуки.doc

Објавено на: 18.06.2019 09:53:35
Документ БР.: DOC_13285-164/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери