листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за отповикување на член на одбор на директори


ODLUKA za otpovikuvanje na clen.pdf

Објавено на: 12.07.2019 14:17:05
Документ БР.: DOC_12285-46/2019
Урнек: Измени во органи на управување