листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


6 и 12 Месечни известувања - трговски друштва - природа на трошоци


Nerevidirani finansiski izveshtai 01.01.-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 08.08.2019 14:36:53
Документ БР.: DOC_26441-36/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.