листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 13.08.2019 14:31:16
Документ БР.: DOC_26441-44/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.