листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во консолидираните финансиски резултати на Макпетрол АД и подружници 01.01.-30.06.2019.pdf

Објавено на: 13.08.2019 14:31:19
Документ БР.: DOC_10191-423/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации