листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образлозение кон финасиски резултати 30,06,2019


Obrazlozenie kon fi.rezultat 30.06.2019.pdf

Објавено на: 30.08.2019 15:30:23
Документ БР.: DOC_10191-503/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации