листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revizorski ivestaj za 2018


Ревизорски извештај за 2018 година(14).pdf

Објавено на: 06.11.2019 09:24:59
Документ БР.: DOC_12304-106/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи