листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Банката за 2019 година.


2. Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf

Објавено на: 28.02.2020 15:32:34
Документ БР.: DOC_12304-0/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи