листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

 

Прилози на Предлог - Одлуката за именување членови на НО на КБ

 


1.pdf
2.pdf
3.pdf
4.pdf
5.pdf
6.pdf
7.pdf

Објавено на: 03.03.2020 15:49:12
Документ БР.: DOC_13285-16/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери