листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Prelog odluki za Sobranie na akcioneri


predlog odluki za sobranie 2019 pdf (1) (1).pdf

Објавено на: 24.04.2020 13:22:52
Документ БР.: DOC_13285-50/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери