листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон билансите и осврт кон состојбата со корона вирусот


obrazlozenie berza 31.03.2020.docx

Објавено на: 12.05.2020 08:06:56
Документ БР.: DOC_10191-309/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации