листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Revidiran finansiski izvestaj za 2019 god.pdf

Објавено на: 18.05.2020 08:33:58
Документ БР.: DOC_12304-24/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи