листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ-ОДЛУКА ЗА  ИЗБОР НА ЧЛЕНОВИ НА ОРГАНОТ НА УПРАВУВАЊЕ НА ТД МАКОШПЕД АД


T7.pdf

Објавено на: 20.05.2020 14:10:52
Документ БР.: DOC_13285-86/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери