листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери.doc

Објавено на: 21.05.2020 09:00:16
Документ БР.: DOC_10109-63/2020
Урнек: Јавен повик за собрание