листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание


Javen povik.pdf

Објавено на: 21.05.2020 14:29:00
Документ БР.: DOC_10109-64/2020
Урнек: Јавен повик за собрание