листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки и материјали за Собрание на акционери


Predlog odluki.pdf
Godisen izvestaj za 2019.pdf
Revizorski Izvestaj za 2019.pdf

Објавено на: 21.05.2020 14:29:04
Документ БР.: DOC_13285-88/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери