листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание на акционери


JAVEN-POVIK-ZA-SOBRANIE-2020.doc

Објавено на: 22.05.2020 14:11:50
Документ БР.: DOC_10109-68/2020
Урнек: Јавен повик за собрание