листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на АД Струмичко поле 


Повик Струмичко поле.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:15:39
Документ БР.: DOC_10109-69/2020
Урнек: Јавен повик за собрание