листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски извештај за 2019 со измена на последна страна во врска со ситуацијата со Ковид-19


Ревизорски извештај за 2019-конечна верзија.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:14:46
Документ БР.: DOC_13285-93/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери