листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај од одбор на директори на АД Струмичко поле 


извештај за 2019 АД Струмичко Поле.pdf

Објавено на: 22.05.2020 15:50:17
Документ БР.: DOC_10191-405/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации