листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


POVIK ZA SOBRANIE.pdf

Објавено на: 26.05.2020 14:06:09
Документ БР.: DOC_10109-71/2020
Урнек: Јавен повик за собрание