листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери


Предлог Одлуки за Собрание 2020.pdf

Објавено на: 26.05.2020 14:06:30
Документ БР.: DOC_13285-99/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери