листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2020 година


Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-31.03.2020 година.docx

Објавено на: 27.05.2020 15:45:01
Документ БР.: DOC_10191-408/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации