листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Скопски пазар АД Скопје  за 2019 година


Revidiran finansiski izvestaj 2019.pdf

Објавено на: 29.05.2020 15:20:00
Документ БР.: DOC_12304-36/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи