листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за отповикување и избор на членови на Одборот на директори.


Одлука за отповикување и избор на членови на Одборот на директори.pdf

Објавено на: 19.06.2020 08:17:22
Документ БР.: DOC_12285-31/2020
Урнек: Измени во органи на управување