листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други Одлуки донесени на Собранието на акционери.


Други одлуки донесени на Собранието на акционери.pdf

Објавено на: 19.06.2020 08:18:03
Документ БР.: DOC_12283-61/2020
Урнек: Други одлуки од собрание