листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019 година


Auditor's Report - ZAS AD - 2019 - draft (modifikacija) - spoen.pdf

Објавено на: 22.06.2020 14:08:55
Документ БР.: DOC_12304-61/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи