листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Единечни и консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2019 година - Собрание на акционери 23.06.2020 година


II-1-2 Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf
II-6-2 Ревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf

Објавено на: 23.06.2020 15:00:51
Документ БР.: DOC_12304-63/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи