листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда


Oдлука за дивиденда.pdf

Објавено на: 24.06.2020 08:28:51
Документ БР.: DOC_10187-17/2020
Урнек: Дивиденден Календар