листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


1 Ревизорски извештај 2019.pdf

Објавено на: 29.06.2020 15:57:04
Документ БР.: DOC_12304-67/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи