листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ви доставуваме Одлуки донесени на Годишното собрание на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје одржано на 29.06.2020 год. и Ревизорскиот извештај за 2019 год.


Ревизорски 2019 ГТЦ-min.pdf

Објавено на: 30.06.2020 09:55:12
Документ БР.: DOC_12304-68/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи