листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019 год.


Ревизорски извештај 2019.pdf

Објавено на: 06.07.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12304-83/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи