листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки


Predlog Odluki.pdf

Објавено на: 16.07.2020 14:23:33
Документ БР.: DOC_13285-147/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери